کاربردهای تهویه مطبوع

چیلرهای هوا خنک  مدل CFT، برای مصارف تهویه مطبوع  و نصب در فضای باز طراحی شده اند. این چیلرها طوری طراحی شده‌اند که قابلیت اطمینان و کارایی بالایی داشته باشند و هزینه های نگهداری را کاهش دهند.

این دستگاه ها مجهز به اواپراتور صفحه ای هستند. در صورت سفارش می توانند مجهز به پمپ مناسب برای کار با محلول اتیلن گلیکول و آب باشند. همچنین جهت کنترل دقیق دما و کاهش نوسانات دما می توان مخزن ذخیره آب برای دستگاه تعبیه کرد.

ظرفیت این دستگاه ها از 8kW تا 440kW است که می تواند نیازهای بسیاری از ساختمان ها را پوشش دهد. تا ظرفیت 100kW چیلرها تک مداره و ظرفیت های بالاتر دو مداره با نصب حداکثر دو کمپرسور در هر مدار ساخته می شوند تا کارایی بالایی در بارهای جزئی داشته باشند. مبرد مورد استفاده R410A است و درجه حفاظت الکتریکی دستگاه ها IP54  است.

مبرد مورد استفاده R410A است. چیلرهای تک مداره (مدل های 008 - 100) یا دو مداره (مدل های 130 - 480) با حداکثر 2 کمپرسور در هر مدار هستند تا از کارایی بالایی نیز در بار جزئی برخوردار باشند. تمامی دستگاه‌ها در محل تولید هایتما آزمایش می شوند تا بهترین عملکرد و قابلیت اطمینان برای مشتریان اطمینان حاصل شود.

CFT SERIES