چیلر های اسکرو

چیلرهای هواخنک مدل NOVA ،NOVAF،ISV ،ISVF، برای مصارف صنعتی و برای نصب در فضای باز طراحی شده‌اند. این چیلرها برای کاربردهایی طراحی شده اند که نیاز به قابلیت اطمینان، استمرار کارایی، کارایی بالا و کاهش هزینه های نگه داری دارند.

همه مدل ها به اواپراتور پوسته و لوله مجهز شده اند. پوسته و لوله کارایی قابل اطمینان به ویژه با مایعات حاوی ناخالصی را تضمین می کند. در صورت درخواست کلیه مدل ها می توانند مجهز به پمپ آب مناسب جهت کار با محلول آب - گلیکول باشند تا از کنترل دقیق دما حتی در صورت وجود بارهای حرارتی بسیار متغیر اطمینان حاصل شود.

با طیف گسترده ای از ظرفیت خنک کننده تا 2175kW می توان کلیه خواسته های مشتری را برآورده کرد. مبرد مورد استفاده R134a یا R513A است. چیلرهای سری NOVA و NOVAF با دو مدار مبرد(به استثنای NOVA983 / F24 و NOVA993 / F24 که مجهز به 3 مدار مبرد هستند) و یک کمپرسور اسکرو در هر مدار هستند که هر کمپرسور قادر به کار با ظرفیت های 50٪ - 75٪ - 100٪ است. چیلرهای سری ISV و ISVF تک مداره (مدلهای 300-520) ، دو مداره (مدل های600-1030) یا سه مداره (مدل 1340) با یک کمپرسور اسکرو VSD در هر مدار هستند که از کارایی بالا در بار جزیی برخوردار هستند.

درجه حفاظت الکتریکی برای همه مدل ها IP54 است. قبل از حمل و نقل ، تمامی واحدها در محل تولید هایتما آزمایش می شوند تا از بهترین عملکرد، قابلیت اطمینان و استمرار عملکرد برای مشتریان اطمینان حاصل شود. توصیه می شود یک فیلتر مناسب را در قسمت ورودی آب چیلر نصب کنید.

Free Cooling NOVAF SERIES

NOVA SERIES

Free Cooling ISVF SERIES

ISV SERIES