چیلر های آب خنک، چیلر های هواخنک دو تکه‌(CONDENSERLESS)

ENW / ENRC / EWB / CWB چیلر های آب خنک و هوا خنک دو تکه (بدون کندانسور) هستند که برای مصارف صنعتی و برای نصب در فضای باز طراحی شده اند. این چیلرها برای کاربردهایی طراحی شده اند که نیاز به قابلیت اطمینان، کارکرد مستمر، کارایی بالا و کاهش هزینه های نگهداری دارند.

کلیه مدلهای سری ENW / ENRC مجهز به اواپراتور کواکسیال (مدلهای 003 - 100) یا پوسته و لوله (مدلهای 130 - 480) و کندانسور صفحه ای (مدلهای 003 - 055) یا پوسته و لوله (مدلهای 061 - 100) هستند. تمامی مدل ها مجهز به پمپ آب مناسب برای کار با محلول آب - گلیکول و مخزن ذخیره هستند تا از کنترل دقیق دما  حتی در صورت وجود بارهای حرارتی بسیار متغیر اطمینان حاصل شود.

کلیه مدل های  EWB / CWB به اواپراتور و کندانسور پوسته و لوله مجهز شده اند. مبدل های پوسته لوله به خصوص در مواردی که مایعات دارای ناخالصی هستند کارایی مطمئنی دارند. این مدل ها نمی توانند مجهز به پمپ آب یا مخزن ذخیره باشند.

با طیف گسترده ای از ظرفیت سرمایشی از 3.8kW تا 2240kW می توان کلیه خواسته‌های مشتری را برآورده کرد. مبرد مورد استفاده R410A (ENW / ENRC) و در مدل های R134a (EWB / CWB) است. چیلرهای ENW / ENRC تک مداره (مدل های 003-100) یا دو مداره (مدل های 130 - 480) با حداکثر دو کمپرسور اسکرال در هر مدار هستند تا از کارایی بالایی نیز در بار جزئی برخوردار باشند. چیلرهای EWB / CWB در 3 نوع موجود است: مدل های EWB1 و CWB1 تک مداره، مدل های EWB2  و CWB2 دو مداره و مدل های EWB3  و CWB3 سه مداره هستند.

درجه حفاظت الکتریکی برای همه مدل ها IP54 است. قبل از حمل و نقل، تمامی چیلرها در محل تولید هایتما آزمایش می‌شوند تا از بهترین عملکرد، قابلیت اطمینان و استمرار عملکرد برای مشتریان اطمینان حاصل شود. توصیه می شود یک فیلتر مناسب را در قسمت ورودی آب چیلر نصب کنید.

EWB / CWB series

ENW / ENRC series